jesenické noviny

DOMOV Diskusné Fóra Fórum Jasenica jesenické noviny

Táto téma obsahuje 0 odpovedí, má 1 hlas, a bola naposledy aktualizovaná používateľom  Bôbar pred 11 mesiacmi, 4 týždňami.

  • Autor
    Príspevky
  • #5085 Odpoveď

    Bôbar

    Minulí tíždeň zas došli jesenické noviny. Nemám proti nim vlastne nič neako mi to nevadí až na ten vyleštený a na moj vkus trochu hruby papier ale da sa to prežuť… pardon prežiť… ALE začalo pršať a ja nemám čo na robote. tak som sadol za ti internety ze popozeram na co to ti nasi mladi chodia. Bavim sa s nimi a čo čert nechcel nasiel som verejne dostupne faktury nasej malebnej obce reku pozrem na čo míname. nahodou som natrfil aj na fakturu z novin – graficke prace. No nehovorte my ze za to davame take nehorazne peniaze!!! takmer 600 eúr za také ništ?! ale pan starosta to musi bit jedzine tim papierom. No nedalo by sa trocha pošanovať NAŠE peniaze aj na tomto? napriklad, ale to berte len ako taki navrh od nevzdelaneho dzedzinčana, ze by ste to nabuduce skusili dať tlačiť na papier ako v novinkách? mne osobne bi vobec nevadilo kebyže aj presvyta jedna strana cez druhu.. neviem možno ani ostatnim bi to nevadilo, mozeme zrobit daku anketu… No budem rad ak by uz neprsalo že by som mohol ísť niečo poriadne robiť lebo ináč sa dostanem ešte k drahším fakturám.

Odpoveď na:jesenické noviny
Vaše údaje:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre> <em> <strong> <del datetime=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">